Шкільний проект “Lviv_travel”

Опубліковано 10.06.2024 Переглядів: 45

У травні учні 9-х класів були залучені до навчально-пошукової роботи над шкільним проєктом «Lviv_travel». Учні креативно підійшли до виконання завдання: – зібрали матеріал, підготували презентації, створили пазли та інтерактивні вправи, відзняли і змонтували відео ролик.

Робота над виконанням проєкту відбувалась з елементами STEAM освіти, діти залучались до виконання завдань в різних професіях.

Модератор проєкту – Павлосюк Ж. О.( вчитель англійської мови).

Результатом роботи були проведені уроки з Львовознавства для учнів 4-А, 5-Б, 6-Б та 6-В класів, на яких діти з інтересом знайомились з матеріалом та активно виконували завдання.

Найактивнішими та найкреативнішими учасниками проєкту були: Козак М., Слободян К., Світич Ю., Филиппович А., Кіфʼяк Х., Олійник І., Барчишин В., Гудима А.