Супервізія – це один з інструментів, який дозволяє педагогам НУШ вдосконалювати свої професійні навички. 8 грудня 2021року у школі І ступеня здійснювалася супервізія.
Супервізор Кацюба М.М. ознайомилася з проблемами педагогів,з’ясувала індивідуальні потреби, під час відвідування уроків провела спостереження за їх діяльністю. Пізніше разом з вчителями початкових класів обговорили актуальні питання щодо впровадження НУШ.