Структура УС

Структура Учнівського самоврядування на 2023-2024 н. р.

І. Координатор УС – Завада Христина Володимирівна (педагог-організатор)

ІІ. Голова УС – Значко Вікторія (10-Б кл.)

ІІІ. Заступник голови УС – Филиппович Анастасія (9-Б кл.)

ІV. Учнівська рада школи:

1. Пацай Марія (6-А кл.)
2. Мусійовська Вероніка (7-А кл.)
3. Филиппович Анастасія (9-Б кл.)
4. Значко Вікторія (10-Б кл.)
5. Макуцький Остап (10-А кл.)
6. Гриник Юстина (11-Б кл.)

V. Голови самоврядувань класів:

5-А кл. – Завада Роман
5-Б кл. – Очерклевич Марко
6-А кл. – Пацай Марія
6-Б кл. – Свищ Діана
6-В кл. – Долінський Максим
7-А кл. – Мусійовська Вероніка
7-Б кл. – Копилова Яна
8-А кл. – Пришляк Олена
8-Б кл. – Пьорун Вікторія
8-В кл. – Рацюк Христина
9-А кл. – Дороніна Альона
9-Б кл. – Слободяк Катя
10-А кл. – Макуцький Остап
10-Б кл. – Значко Вікторія
11-А кл. – Мінькевич Софія
11-Б кл. – Гриник Юстина

VI. Голови комісій за сферами діяльності та компетенціями:

• Медіа-центр – представники інформаційного центру вивчають думку учнівського колективу про життя в школі, висвітлюють молодіжні новини в засобах масової інформації, проводять конкурси на кращі стіннівки та плакати.     Голова комісії – Чорненька Анастасія (9-А кл.)
  • Волонтерство – представники волонтерського центру організовують роботу волонтерських загонів, які допомагають дітям-сиротам, малозабезпеченим, людям похилого віку, ветеранам АТО та військовим ЗСУ, долучають учнів до соціальних проектів.     Голова комісії – Онишко Ксенія (10-Б кл.)
  • Дозвілля – представники центру дозвілля організовують цікаве і різноманітне життя учнів, допомагають в організації традиційних свят, розважальних програм, проведенні виставок, подорожей та екскурсій, залучають учнів до творчих справ, надають допомогу в роботі гуртків.      Голова комісії – Амеліна Юліана (10-Б кл.)
  • Спорт-центр – представники цього центру організовують оздоровчу просвітницьку діяльність, залучають учнів до активної діяльності у сфері спорту, організовують та проводять заходи та акції з профілактики та подолання шкідливих звичок, узалежнень.    Голова комісії Озоруба Назарій (10-А кл.)
  • Еко-центр – представники цього центру організовують та проводять заходи та акції екологічного характеру. Завдання напрямку – екологічне виховання, що передбачає перш за все, формування емоційного, бережливого ставлення до об”єктів природи, здатності бачити їх красу, сприяти розумінню нерозривної єдності світу природи і людини, формування екологічного світогляду і культури у дітей.     Голова комісії – Козак Софія (10-Б кл.)