Наше сьогодення

У Львівській  середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 44   ім.Т.Г.Шевченка у 2021-2022 навчальному році   навчається 686 учнів, функціонує   25 класи (ліцензований обсяг набору 660 учнів, 22 класи).

ПОЧАТКОВА ШКОЛА  (1-4 класи):

• 9 класів,  276 учнів, середня наповнюваність класу – 30,6 чол.;

ОСНОВНА ШКОЛА (5-9 класи):

• 12 класів,  323 учнів, середня наповнюваність класу – 26,9 чол.;

СТАРША ШКОЛА  (10-11 класи):

• 4 класи, 87 учнів;  середня наповнюваність класу – 21,8 чол.;

Працює 4 групи продовженого дня для учнів 1-4 класів.

Мова освітнього процесу: українська

Вивчається дві іноземні мови: англійська мова – з 1-го класу, польська мова –  з 5-го класу.

В школі III ступеня функціонують класи математичного та гуманітарного профілю.

Умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами:

• У 2021-2022 навчальному році інклюзивні класи не створювались;

НАШІ ЦІЛІ:

У 2021-2022 навчальному році школа буде продовжувати працювати над реалізацією проблеми «Інноваційні підходи в організації  діяльності школи в рамках  впровадження та реалізації концепції «Нової  української школи».

Ми прагнемо виховати випускників, які:
– самостійно навчаються протягом всього життя;
– знають свої сильні сторони;
– гнучкі та легко адаптуються до змін;
– мислять рефлексивно, творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та приймати відповідальні рішення;
– відповідальні громадяни своєї Батьківщини, які діють, керуючись морально-етичними нормами.

ЦІННОСТІ ТА ЗАВДАННЯ:
– розкриття потенціалу кожної дитини, сприяння її творчій та пізнавальній активності;
– повага до дитини;
– формування навичок роботи у колективі, толерантності, вміння ефективно співпрацювати;
– прозорі та відкриті стосунки між усіма учасниками навчального процесу — учнями, педагогами і батьками;
– виховання особистості дитини з урахуванням найкращих національних та світових традицій для формування відкритої свідомості сучасного громадянина;
– безперервний розвиток вчителів, підвищення їхнього професійного рівня через мотивацію та саморозвиток.

Навчально-виховний процес в школі – це процес взаємодії учнів, вчителів та батьків, адже сім’я – це середовище первинної соціалізації дитини, джерело її емоційної підтримки, засіб передачі та збереження цінностей.

МИ ЧЕКАЄМО ВІД БАТЬКІВ:
– віри у свою дитину та прийняття не лише її сильних сторін, а й слабких;
– бажання розвивати творчі здібності та всіляко заохочувати прояви ініціативи свого сина чи доньки;
– довіри до всіх, хто працюватиме з дитиною в школі;
– живого інтересу шкільними справами дитини;
– толерантності до думок оточуючих;
– підтримки здорового способу життя;
– поваги до української мови, культури та традицій.

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати :  у 2021-2022 навчальному році у школі  додаткові освітні  послуги не  надавались.

МИ ВІРИМО В ДИТИНУ,
МИ ВІРИМО В СЕБЕ,
МИ ВІРИМО В СВОЮ СПРАВУ.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ УСІХ, ХТО ПОДІЛЯЄ НАШІ ЦІННОСТІ!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial