Третього червня учні 1-Б класу (вчитель Процишин І.В.) відвідали агротуристичну локацію «Як Бджола» у селі Боложинів.
Цікава та незабутня програма сподобалась усім діткам. Малеча мала нагоду покататися на «Супер -бджоловозі», погодувати тваринок та рибок, відвідати майстер-клас із випікання піци на дровах та посмакувати смачною суничкою. А також подружилися із поні, де всі дітки мали можливість покататися верхи на ньому.
Щасливі і задоволені першокласники повернулись додому.