Стати успішним у виборі професії можливо. Дізнайся як!

Опубліковано 16.05.2021 Переглядів: 21

07.04.2021 практичний психолог Пуцан І.А.  провела всеукраїнський урок “Моє майбутнє в Україні” для учнів 9А і 9Б класів. Урок проводився в рамках проєкту “Моя кар’єра в Україні”.

Не всі учні 9 класів вже визначилися з майбутньою професією, але багато з них усвідомили, що до вирішення цього питання треба підходити системно і грунтовно. Під час уроку учні роздумували про причини, що впливають на виникнення та зникнення професій, укріпилися в переконанні щодо необхідності прогнозувати актуальність обраної професії в майбутньому. В підсумку учасники визнали користь від проведеного уроку, отримали інформацію про проєкт “Моя кар’єра в Україні”. Залишилося зробити перший крок.

 З 1 до 24 квітня 2021 року учні 9 – 11 класів можуть зареєструватися на участь у проєкті, описавши мотивацію та бачення власної кар’єри.

Для всіх учасників та учасниць проєкту пройдуть практичні вебінари з вибору професії, а 300 відібраних приєднаються до зустрічей з успішними людьми у різних професійних сферах.

30 найактивніших підлітків потраплять на фінальну конференцію проєкту в Києві, де зможуть провести день зі своїми кумирами – керівниками і керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Реєстрація вже відкрита на сайті – https://careerhub.in.ua/mycareerua/

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial