Свято Коляди «Нова радість стала!»

Опубліковано 23.01.2017 Переглядів: 542

20.01.2017 року у школі відбулося свято Коляди «Нова радість стала!». Відчути радість Різдва Христового, того джерела сили, з якого черпаємо особисту духовну наснагу, зібралися учні 1-7-х класів, працівники школи, батьки.

Привітаннями і колядками розпочав святкове дійство вокальний ансамбль «Дзвіночок» (керівник Федишин Г.С.). До колядування долучилися й інші учасники свята, виконавши старовинні й усучаснені колядки.

Присутні на святі з цікавістю переглянули театралізовані виступи Вертепів (6-А кл. – керівник Заремба Н.Є., 6-Б кл. – керівник Мисаньо Ю.А., 7-Б кл.-Павлосюк Ж.О.). Ансамбль танцю «Веселі чобітки» (керівник Квасниця О.П.) виконав ліричний танець з хустинами. А на завершення свята заспівав увесь зал – дзвінко та весело колядувала вся шкільна родина!!!