Громада в дії

Школа у  міжнародному проекті «Громада в дії»

Проект «Громада в  дії» передбачає розвиток спільної роботи місцевих громад Львова з міською адміністрацією.

Головна мета проекту – залучити жителів міста розвивати ті райони, в яких вони живуть і разом долати проблеми, які там виникають.

Будучи частиною громади мікрорайону  «Клепарів», наша школа долучилася до проекту «Громада в  дії», подавши на конкурс свій проект спортивно-оздоровчого комплексу «Енергія».

За проектом на території спортивного майданчика СЗШ № 44 ім. Т.Г. Шевченка будуть встановлені вуличні тренажери.

Більшість вуличних тренажерів використовують так, щоб на них можна було тренувати всі групи м’язів. Вони розраховані на всі вікові категорії.  При виконанні вправ на свіжому повітрі організм отримує більше кисню, зміцнюється імунітет людини. Заняття на вуличних тренажерах сприяє веденню здорового способу життя. Реалізація проекту дасть змогу залучити якомога більше дітей, дорослих до занять спортом на свіжому повітрі.

Фінансування проекту забезпечує Європейська Комісія в рамках Програми ЄС «Neighbourhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA&LA) 2012 and 2013». Головна умова участі у проекті — громада повинна самостійно зібрати 30%(900 євро) від загальної суми коштів. Якщо вона це зробить, то організатори проекту дають 70% (2000 євро),  яких не вистачає. На ці кошти наша громада зможе придбати вуличні тренажери і встановити їх на  спортивному майданчику.

Збір коштів уже розпочався. Просимо усіх небайдужих долучитися до надзвичайно важливої та корисної справи і спільними зусиллями побудувати спортивно-оздоровчий комплекс «Енергія».

 

    Координатор проекту мікрорайону  «Клепарів» –  Віра Дмитрівна Карпан : м.т.0963156423