Результати олімпіад 2012 – 2016

 2012-2013 навчальний рік

Команда школи  в ІІ (міському) етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад  у 2012-2013 навчальному році отримала  такі результати:

Навчальний предмет клас Прізвище, ім’я учня- призера ПІБ вчителя місце
Українська мова та література  8-А Гудзеляк Наталія Поточняк Є.А. ІІ
  11 Оприск Мар’яна Поточняк Є.А. ІІІ
Математика 7-А Ковальчук Софія Давид О.М. ІІІ
Географія 8-А Гудзеляк Наталія Петринка Л.В. І
Хімія 7-А Берковський Володимир Бунь Н.М. ІІ
  8-А Мищишин Володимир Бунь Н.М. ІІІ
Історія 8-Б Боднар Андрій Білецька С.В. ІІ
  9-А Коваль Ганна Сухоцька З.Б. ІІІ
Правознавство 9-А Коваль Ганна Сухоцька З.Б. ІІІ
  10 Слижук Оксана Сухоцька З.Б. ІІ
біологія 8-А Гудзеляк Наталія Меленчук І.М. ІІ
християнська етика 8-А Гудзеляк Наталія Бавдис Г.М. ІІІ
  9-А Чепіжак Діана Гавриляк Н.І. ІІІ
трудове навчання 9-А Спасник Христина Богач Т.І. ІІІ
фізична культура 11 Росоловський Назар Карпан В.Д. ІІІ

         Учениця 8-А класу Гудзеляк Наталія  брала участь у  складі команди Шевченківського району в ІІІ (обласному) етапі олімпіад з  географії, де зайняла ІІІ місце.

          Шкільна команда в підсумку виборола  15 призових місць в ІІ етапі олімпіад з навчальних предметів, набрала 22 бали (І місце – 3 бали, ІІ – 2, ІІІ – 1 бал) та зайняла ІХ місце за кількістю призових місць та  ХІ місце за кількістю балів серед  25 ЗНЗ Шевченківського району.

 

2013-2014 навчальний рік

Команда школи  в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад  у 2013-2014 навчальному році отримала  такі результати:

Навчальний предмет клас Прізвище, ім’я учня- призера ПІБ вчителя місце
Українська мова та література 8-А Румак Андріана Сьома І.Б. ІІІ
9-А Гудзеляк Наталія Поточняк Є.А. ІІ
10 Коваль Ганна Сьома І.Б. ІІІ
Англійська мова 10 Коваль Ганна Павлосюк Ж.О. ІІІ
Математика 7-А Карплюк Ігор Довгун Р.І. ІІІ
8-А Ковальчук Софія Давид О.М. ІІІ
Географія 9-А Гудзеляк Наталія Петринка Л.В. І
Хімія 7-Б Юзвенко Віталій Бунь Н.М. І
8-А Берковський Володимир Бунь Н.М. І
10 Росоловська Марія Бунь Н.М. І
Історія 8-Б Дзюбка Іванна Сухоцька З.Б. ІІІ
11 Висп’янський Мирослав Білецька С.В. ІІІ
Правознавство 9-Б Олексів Назар Сухоцька З.Б. І
фізика 8-А Ковальчук Софія Дідух Р.Т. ІІІ
християнська етика 8-Б Дзюбка Іванна Бавдис Г.М. ІІ
10 Чепіжак Діана Гавриляк Н.І. ІІІ
трудове навчання 9-А Беген Уляна Гук І.В. ІІІ
10 Спасник Христина Богач Т.І. ІІІ

            Учні 9-А класу Гудзеляк Наталія, 9-Б класу Олексів Назар, 8-А класу Берковський Володимир, 10 класу Росоловська Марія  брали участь у  складі команди Шевченківського району в ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Гудзеляк Наталія та Олексів Назар стали призерами (ІІІ місце)  ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з географії та правознавства відповідно.

          Шкільна команда в підсумку виборола  18 призових місць в ІІ етапі олімпіад з навчальних предметів, набрала 30 балів (І місце – 3 бали, ІІ – 2, ІІІ – 1 бал) та зайняла   VІІ місце за кількістю призових місць та  VІІ місце за кількістю балів серед  24 ЗНЗ Шевченківського району м. Львова.

 

2014-2015 навчальний рік

Команда школи  в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад  у 2014-2015 навчальному році отримала  такі результати:

Навчальний предмет клас Прізвище, ім’я учня- призера ПІБ вчителя місце
Українська мова та література 7-А Максимович Оксана Поточняк Є.А. ІІ
9-А Румак Андріана Сьома І.Б. ІІІ
10 Гудзеляк Наталія Поточняк Є.А. ІІ
11 Коваль Ганна Сьома І.Б. ІІІ
Англійська мова 11 Коваль Ганна Павлосюк Ж.О. ІІ
Географія 10 Гудзеляк Наталія Петринка Л.В. І
Хімія 7-Б Кузьмінський Андрій Бунь Н.М. І
8-Б Юзвенко Віталій Бунь Н.М. І
9-А Берковський Володимир Бунь Н.М. І
Історія 10 Олексів Назар Білецька С.В. ІІІ
11 Коваль Ганна Сухоцька З.Б. ІІ
Фізика 8-А Миколишин Андрій Дідух Р.Т. ІІ
9-А Ковальчук Софія Дідух Р.Т. ІІІ
Біологія 8-Б Бардиш Наталія Меленчук І.М. І
9-Б Дзюбка Іванна Меленчук І.М. ІІІ
Християнська етика 8-Б Бардиш Наталія Пугач О.З. ІІ

              Учні 10 класу Гудзеляк Наталія, 8-Б класу Бардиш Наталія, 9-А класу Берковський Володимир, 8-Б класу Юзвенко Віталій, 8-А класу Миколишин Андрій  брали участь у  складі команди Шевченківського району в ІІІ (обласному) етапі олімпіад. Гудзеляк Наталія   стала призером  ІІІ обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з  української мови та літератури (ІІІ місце) та з географії (ІІІ місце), Бардиш Наталія  зайняла ІІ місце в ІІІ етапі олімпіади з біології.

               Шкільна команда в підсумку виборола  16 призових місць в ІІ етапі олімпіад з навчальних предметів, набрала 32 бали  (І місце – 3 бали, ІІ – 2, ІІІ – 1 бал) та зайняла   V місце за кількістю призових місць та  ІV місце за кількістю балів серед  25 ЗНЗ Шевченківського району м. Львова.

2015-2016 навчальний рік

Команда школи  в ІІ етапі Всеукраїнських  предметних олімпіад  у 2015-2016 навчальному році отримала  такі результати:

Навчальний предмет клас Прізвище, ім’я учня- призера ПІБ вчителя місце
Українська мова та література 11 Гудзеляк Наталія Поточняк Є.А. І
8-Б Максимович Оксана Поточняк Є.А. ІІ
10 Румак Андріана Сьома І.Б. ІІІ
Англійська мова 9-А Заболотнюк Ірина Павлосюк Ж.О. ІІІ
Математика 6-В Філь Максим Мисаньо Ю.А. ІІІ
8-Б Прусак Анастасія Давид О.М. ІІІ
Географія 11 Гудзеляк Наталія Петринка Л.В. ІІІ
Хімія 7-Б Барановський Микола Бунь Н.М. І
9-Б Юзвенко Віталій Бунь Н.М. І
10 Хлопотін Ігор Бунь Н.М. ІІ
8-Б Кузьмінський Андрій Бунь Н.М. ІІІ
Історія 8-Б Грубель Галина Сухоцька З.Б. ІІ
10 Шолок Марта Сухоцька З.Б. ІІІ
Фізика 9-А Миколишин Андрій Микитеєк О.М. ІІІ
Правознавство 10 Гриник Тетяна Сухоцька З.Б. ІІ
Інформатика 10 Ковальчук Софія Горбовий А.В. ІІІ
Трудове навчання 9-А Корсакова Анастасія Латишевська С.М. ІІ