Тренінг з надання домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях

Опубліковано 05.10.2017 Переглядів: 29

Перша допомога – це сукупність простих, доцільних дій, спрямованих на збереження здоров’я і життя потерпілого. Знання основ медичних знань, володіння елементарними навиками домедичної допомоги – запорука збереження здоров’я, а, часом, і життя не лише власного, а й оточуючих.

В наш час це питання стає надзвичайно актуальним і важливим. Тому 04.10.2017 року у школі відбулась зустріч учнів 11 класу з офіцером Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. В ході зустрічі гість, який неодноразово бував у зоні АТО, провів із школярами тренінг з надання домедичної допомоги у надзвичайних ситуаціях, під час пожеж, при пораненнях тощо. Учні не лише отримали корисну інформацію, а й відпрацювали практичні дії під час домедичної допомоги залежно від ситуацій.