Увага! Діти на дорозі

Опубліковано 28.09.2017 Переглядів: 33

Стартує шкільний проект

«Від безпечної школи – до безпечного середовища»

У 2017-2018 навчальному році  колектив школи розпочав роботу над проектом «Від безпечної школи – до безпечного середовища».

Мета проекту:

• передача учням сучасних, достовірних знань про здоров’я і безпечний спосіб життя, на підставі чого здійснюється вплив на свідомий і зважений вибір школярами власного способу життя та відповідальної поведінки за нього;
  • проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо безпеки в школі, вдома, в навколишньому середовищі;
  • залучення школярів до активної пропаганди здорового та безпечного способу життя серед однолітків.

На засіданні творчої групи учнівського самоврядування, яке відбулося у вересні, учні  та координатори проекту окреслили його мету і завдання та намітили шляхи їх  реалізації.

Одним із заходів проекту «Від безпечної школи – до безпечного середовища» стала участь учнів школи у місячнику  «Увага! Діти –  на дорозі». Зокрема, учні 10-11 класів  під керівництвом педагога-організатора Богач Тетяни Іванівни розпочали роботу над мікропроектом «Безпечна дорога до школи», мета якого привернути увагу  батьків до безпеки дорожнього руху та дотримання правил переходу проїзної частини дороги по пішохідних переходах в мікрорайоні школи.

А 20 вересня 2017 року  творча група учні 8А класу  під керівництвом вчителя основ здоров’я  Бунь Наталії Миколаївни презентувала на батьківських зборах  свій інформаційний проект  «Світловідбивачі: прості речі, які врятують життя дитини».

Цього ж дня команда школи «Світлофор» взяла участь у загальноміському брейн-рингу на кращого знавця Правил дорожнього руху для учнів 8-10 класів ЗНЗ м. Львова «Руху правила вивчай – їх шануй і поважай».

В рамках місячника  «Увага!Діти на дорозі!» офіцер поліції  Лефменко  Богдана Ігорівна провела  з учнями 1-А і 1-Б класів заняття на тему «Ще раз про правила дорожнього руху». В ході заняття діти взяли участь у рольовій грі «Я-водій», а також закріпили й поглибили свої знання з дорожньої безпеки.