Вчитися стало цікавіше!

Опубліковано 25.09.2017 Переглядів: 56

Цього навчального року наша школа отримала нове обладнання у кабінет фізики і замість звичайної шкільної дошки – мультиборд із вмонтованим комп’ютером. З такими пристроями можна експериментувати та зацікавити кожного учня!

Ми живемо у світі, який змінюється щодня. Від освіти залежить дуже багато.  Завдання вчителя  – давати дітям такий рівень знань, щоб вони були готові до сучасного життя.

Мультиборд має  вмонтовану камеру, яка знімає дії вчителя, аби діти могли краще побачити та проаналізувати досліди. Вчитель керує пристроєм за допомогою пульта. Писати на дошці можна пальцем або спеціальною ручкою для монітора. Відтепер з таким  мультибордом дітям легше сприймати теоретичний матеріал. А вчителям більше не потрібно пояснювати тему «на пальцях» або за допомогою підручних засобів.