Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер».

Опубліковано 17.05.2017 Переглядів: 42

6-8 листопада 2016 р. відбувся Міжнародний конкурс з комп’ютерної вправності «Бобер».

Цей конкурс має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів інформатики з різних областей України, сприяти розвитку освітніх інновацій, формуванню нових сценаріїв професійного розвитку та професійної поведінки вчителя в умовах інформаційного суспільства.

Цього року у нашій школі виявили бажання спробувати свої сили у комп’ютерній вправності багато дітей. Організувати та провести конкурс при великій кількості учнів – завдання для вчителів відповідальне і не просте. Проте, завдяки злагодженій роботі, взаємоповазі та підтримці одне одного, вчителі інформатики впорались із завданням.

Діти з нетерпінням чекали на участь у конкурсі. Вони люблять його насамперед за цікаві логічні інтерактивні завдання, невимушену дружню і теплу атмосферу та можливість виявити свої інтелектуальні здібності. «Бобер» цікавий тим, що тут можна знайти майбутніх переможців олімпіад і не лише з точних дисциплін. Після конкурсу школярі, спілкуючись між собою, обговорювали завдання та свої відповіді.

Хочеться відзначити велику активність учнів нашої школи, оскільки цього року 105 дітей взяли участь у конкурсі. Це у 2 рази більше порівняно з минулим роком.

Конкурс «Бобер» був проведений у наступних класах:
4, 5 кл. – вчитель Козак Т. В.
2, 3, 6, 7 кл. – вчитель Завадюк О. В.
8,9,10 кл. – вчитель Пацай Н. Б.
Нещодавно діти отримали свої нагороди – сертифікати та зошити.

Щодо результатів, то наші учні показали достатньо високий рівень: 2-сертифікати з «відмінним»результатом, 44-сертифікати з «добрим» результатом та 59-сертифікати за участь.

За те, що конкурс «Бобер» пройшов так активно, школа отримала нагороду. Зокрема, шкільному координатору конкурсу – вчителю Завадюк О. В. було вручено Подяку від Міністерства освіти та науки України «за популяризацію знань з інформатики серед учнівської молоді та залучення школярів до Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2016».

Усі, хто вперше спробував себе у розв’язанні задач від «Бобра», залишились задоволеними і, сподіваємось, у наступному році знову прийдуть на конкурс.