Квест-гра «Світ навколо нас».

Опубліковано 15.05.2017 Переглядів: 64

11 травня 2017 року учні 3-х класів взяли участь у квест-грі
« Світ навколо нас».

Кожна команда отримала маршрутний лист, на якому були вказані зупинки маршруту у вигляді визначень без їх конкретної назви. Завданням першої групи учасників гри було заповнити маршрутний лист, визначити назви зупинок і координувати рух своєї команди згідно маршруту.

Зупинку «Собор св. Юра» першою проходила команда 3А класу, якій довелось відповідати на запитання з основ християнської етики.

Маршрут команди 3Б класу розпочався з зупинки «Готель «Дністер»», на якій учні показали своє вміння спілкуватися англійською мовою.

А команда 3В класу першою пройшла зупинку «Управління залізниці». Діти розв’язували задачі на швидкість руху поїздів, відгадували загадки про залізницю.

А ще під час квест-гри діти пройшли зупинки «Університет», «Парк», «Музей», на яких організатори квесту, учні 10А класу, перевірили їхні знання з екології, музичного мистецтва, інших наук.

Підготували квес-гру «Світ навколо нас» для учнів 3-х класів класні керівники Буник Ольга Зеновіївна, Дрібняк Оксана Олексіївна, Бешлей Леся Павлівна, вчителі християнської етики Худаш Галина Романівна та Пінаєва Любов Степанівна, вчитель музичного мистецтва Федишин Галина Степанівна, вчитель англійської мови Барчишин Валентина Миколаївна, вчитель фізкультури Іванчишин Сергій Валерійович та педагог-організатор Богач Тетяна Іванівна.

Цікаво та весело провели свій час школярі у парку ім. І.Франка, а в кінці гри ще відвідали крипту собору св. Юра і почули цікаву розповідь про історію собору та про поховання у крипті визначних людей Галичини.

На пам’ять про гру діти зробили фото біля пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому, де і відбулося нагородження переможців.