«Веселі чобітки» на фестивалі «Bukovel-Fest»

Опубліковано 05.05.2017 Переглядів: 113

02.05.2017 року ансамбль «Веселі чобітки» повернувся з міжнародного багатожанрового фестивалю «Bukovel-Fest-2017», який проходив з 29 квітня по 2 травня у туристичному гірськолижному комплексі «Буковель».

 

Ансамбль взяв участь у двох вікових категоріях у номінації «хореографія». На розгляд журі було представлено чотири хореографічні композиції, і у двох номінаціях «Веселі чобітки» стали лауреатами ДРУГОЇ ПРЕМІЇ!!! Крім того, ансамбль отримав кубок лауреата та сертифікат на 5000 гривень на участь у літніх фестивалях. Це серйозні здобутки в історії колективу!

В рамках фестивалю учасники ансамблю побували на майстер-класі з хореографіі в стилі «контемп» від члена журі з Харкова п. Мілени Лейбук (заслужений діяч мистецтв України, суддя асоціації естрадного танцю України, організатор міжнародних фестивалів та конкурсів).

На третій день перебування у Буковелі відбувся Гала-концерт фестивалю та нагородження лауреатів, де ансамбль «Веселі чобітки» був визнаний кращим у своїй номінації! Це надзвичайно підняло творчий дух колективу, адже найменшим його учасникам лише 6 років і на фестивалі такого рівня вони побували вперше.

Останній день фестивалю був екскурсійним. А це – веселі прогулянки, катання на канатній дорозі, дискотеки, екскурсія до водоспаду в м. Яремче, похід за сувенірами на сувенірний ринок та багато іншого! Ось з таким величезним досвідом повернулись юні артисти до рідного міста та рідної школи, а найголовніше – ПЕРЕМОЖЦЯМИ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ!!!