Правила дорожні повинен знати кожний!

Опубліковано 17.05.2017 Переглядів: 69

У вівторок, 16 травня, учні 2Б класу (кл. керівник Курка М.Д.) відвідали Львівську обласну дитячу бібліотеку по вулиці Винниченка, 1. Там відбулася зустріч з представниками патрульної поліції, які цікаво та доступно розповіли дітям про права і обов’язки пішоходів, велосипедистів та про правила їзди на роликах.

Крім того, патрульні ознайомили школярів з умовами безпечної їзди у легковому автомобілі та громадському транспорті. Підсумком зустрічі стали вікторини «Дорожні знаки» та «Номери телефонів екстрених служб».

Оскільки учні були у цій бібліотеці вперше, то її працівники провели для дітей екскурсію бібліотекою, пригадали правила поведінки читача та наголосили на бережливому ставленні до книг. Потім діти із задоволенням читали літературу у читальному залі.