КОРОНАВІРУС легше попередити, ніж лікувати

Опубліковано 11.03.2020 Переглядів: 328

За ініціативи Уряду з 27 лютого 2020 року в усіх шкільних та дошкільних закладах стартувала всеукраїнська кампанія з протидії проникненню коронавірусу на територію держави. Наша школа, розуміючи актуальність цієї проблеми, також активно долучилася до проведення інформаційно-роз’яснювальної та профілактичної роботи.

Зокрема, класними керівниками проведено бесіди з учнями про шляхи зараження та симптоми коронавірусу. До профілактично-просвітницької роботи з дітьми було запрошено працівника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Чепяка В.Д. Крім того, кожен учень школи отримав інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я про те, як уберегтися від вірусу.

З метою забезпечення належних протиепідемічних та профілактичних заходів у школі поповнено запаси засобів гігієни (мило, паперові рушники, антисептичні засоби для рук).

Пам’ятаймо, що профілактика захворювання – найефективніша стратегія боротьби.

Будьте здорові!