Конкурси

2017 – 2018 навчальний рік

Підсумки участі у позашкільних виховних заходах 2017-2018 н.р.

17 квітня 2018 р. команда учнів нашої школи:  Глинка Д., Олійник А., Савчук О., Яковенко Ю. (7А), Волянська А., Задорожна Д., Мартин Д., Перегинець К., Штангрет Б. (7В) під керівництвом Федишин Г. С. взяли участь у загальноміському мистецько-краєзнавчому конкурсі «Львівське рондо».

Дослідницькі роботи учнів «Вулиці названі іменами композиторів», «Львів у деталях», «Музичні знаки на фасадах будинків» здобули III місце.

Нагородження відбулося у приміщенні музею історії релігії. Команда школи отримала грамоту і пам’ятні подарунки.

У квітні 2018 року учні школи взяли участь у міському пізнавально-творчому конкурсі «Василь Барвінський – повернення із забуття» (до 130-річчя з дня народження композитора)

Робота Яковенко Юліани (7А) та Пазиняка Владислава (9Б) «Трагічна доля митця» здобула  ІІ місце у номінації «відеоінтерпретація».

Олійник Анастасія (7А) отримала подяку за високий рівень роботи «Композитор без нот» у номінації «Твір-інтерпретація».

Підготувала учнів до конкурсу вчитель музики Федишин Г.С. Церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу відбулося 26 квітня 2018 р. у  Малій залі Львівської музичної Академії  ім. М. Лисенка

Учні школи стали призерами (ІІ місце) районного дитячо-юнацького фестивалю «Сурми  звитяги»:

• Грубель Г. (10А кл.), Пулько Д., Клеба Р. (11А кл.) у номінації «Художнє читання» – підготувала вчитель укр. мови та літератури Поточняк Є.А.,
  • Борух С. (8А кл.) і Канака Ю. (10А кл.) у номінації «Вокальні ансамблі»  – підготувала вчитель музики Федишин Г.С.

2016 – 2017 навчальний рік

Учениця 9-Б класу Максимович Оксана зайняла II місце на Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика. Підготувала ученицю вчитель української мови та літератури Поточняк Є.А.

Задорожна Дарина, учениця 6-В класу, – ІІ місце
у ІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу