Вдосконалення педагогічної майстерності

Опубліковано 16.01.2019 Переглядів: 451

15.01.2019 р. для вчителів школи ІІ-ІІІ ступенів відбувся тренінг на тему: «Сучасні технології роботи з дітьми підліткового віку щодо профілактики насильства та агресії», який підготувала і провела практичний психолог Пуцан І.А.

Педагоги детально ознайомилися зі змістом соціально-профілактичної роботи в аспекті протидії жорстокому ставленню до дітей, опрацювали норми Закону про освіту в частині прав і обовˈязків педагогічних працівників і здобувачів освіти. В ході тренінгу було окреслено рекомендації класним керівникам щодо попередження агресії в підлітків, визначено прийнятні шляхи впливу на імпульсивних, нестримних підлітків, способи допомоги жертвам булінгу і спостерігачам.

На завершальному етапі роботи учасники тренінгу виконали завдання з розвитку емоційного інтелекту і зняття напруги.