«Булінг Stops Тут»

Опубліковано 26.03.2019 Переглядів: 446

В рамках реалізації проекту «Булінг Stops Тут» в закладах загальної середньої освіти м. Львова з метою попередження і профілактики випадків цькування серед дітей, популяризації дружби, підтримки та взаємодопомоги в учнівських колективах 12 березня 2019 року учні середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів № 44 ім. Т. Г. Шевченка презентували відеоролик на тему боротьби з булінгом.

Представлення відбулося перед учнями 7 – 9 класів ліцею міжнародних відносин В. Стуса Львівської міської ради. Особливі слова вдячності заслуговують учні, які долучилися до реалізації проекту: Лещак Андрій ( 10 А), Купчак Анастасія ( 9 Б ), Бадікова Вікторія ( 8 В), Задорожна Дарина ( 8 В), Іванчак Роксоляна ( 8 В), Юрочко Андріана ( 8 В).