Вивчаємо іноземну

Мета проекту:

• досягнення високих результатів у вивченні іноземних мов;
  • участь у міжнародних проектах;
  • використання набутих знань у реальних ситуаціях.

З 2015 року наша школа учасник проекту “Навчальний заклад – партнер Пірсон (Велика Британія)”, пілотний майданчик для запровадження новітніх комунікативних технологій та освітніх інновацій.

Напрямки реалізації проекту:

Використання сучасних навчально–методичних комплексів при вивченні англійської мови

Навчання проводиться за автентичними підручниками видавництв Pearson :
“Fly High”, “Cosmic Kids”, “Friends”, “Choices” та MM Publications “New Destinations”;

Підвищення фахового рівня вчителів іноземної мови та адміністрації школи

Участь директора школи Л. Стефанович у міжнародній партнерській зустрічі “Як зробити учбовий заклад успішним, конкурентоспроможним та орієнтованим на майбутнє” (The Keys to Successful Academic Management)

Участь педагогів у семінарах, творчих майстернях, тренінгах та вебінарах, які проводяться методистами-консультантами – автентичними носіями мови

Підготовка вчителів школи для роботи тренерами міжнародного іспиту Pearson Test of English General

Залучення учнів до спілкування з носіями мови та участі у конкурсах іноземною мовою

Інтерактивний демо – урок з професійним викладачем Робертом Хартіганом

Участь у Всеукраїнському конкурсі “Використання ІТ технологій при вивченні англійської мови”

ІІ місце у міських дебатах, учениця Коваль А.

Участь у міському конкурсі з англійської мови «Об’єднана Україна»
(ІІІ місце, команда учнів Цюпик Анна, Лукачович Оксана та Ілляш Варвара)

Участь у міській науковій конференції «Культорологічна спадщина Т.Г. Шевченка у світовому вимірі» (англійською мовою)

Нагородження переможця районного етапу конкурсу Мудрого Романа

Участь у Всекраїнському конкурсі ECE “Я – європеєць” (І місце в районному етапі в 2013-2014 та 2014-2015 навчальних роках)

Участь у міській учнівській інтернет-олімпіаді з англійської мови “The way we are”.

Участь у Всеукраїнських конкурсах з англійської мови Greenwich та Puzzle.

Участь у міському конкурсі читців польської поезії

ІІ місце команди учнів 7-х класів Лукачович О., Новосільська В., Луців С., Горна Д., Чепіжак В.

Залучення учнів до здачі іспитів з англійської мови у форматі Cambridge English Language Assessment в рамках Всеукраїнського пілотного проекту

Участь шкільної команди у міжнародному проекті День Європейської Співпраці (Польща-Білорусь-Україна).

Проведення виховних заходів іноземною мовою

Інсценізація казки “Рукавичка”.

Вистава “Зимова феєрія”.

Свято “Що за диво ці казки!”.

Організація англомовних літніх таборів